Kavaklı Mahallesi Şahinbey Sokak No: 3/1 Beylikdüzü / İstanbul 0 539 428 63 01 - 444 63 01 info@baymakservisi.org

Vizyonumuz

Müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak; ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplum için değil, tüm insanlık için faydalı bir kurum olmak; kaliteli, çözüm odaklı ve profesyonel hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan faaliyette bulunduğu her bölgede sektörün lideri olmayı hedefleyen, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten nitelikli uzman kadroların çalışmak istediği kurumsal bir şirket olmak.

Hakkımızda.

Baymak Yılmaz Teknik Servis olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız BAYMAK kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.

Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır.

Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet kalemlerimiz, genel olarak 4 aşamada detaylandırılmaktadır.

Kombi servisi ve tamir hizmetleri, rutin kombi bakımları, petek tamiri ve temizliği, doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.